«

»

e-Devlet Yenilikçi Proje Yarışması 2014

Bilgi ve iletişim teknolojilerinin en yakın takipçisi, kullanıcısı ve uygulayıcısı olan Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği öğrencilerinin ülkemizin e-dönüşüm sürecine ilgilerini çekmek, yenilikçi ve girişimci bir şekilde yeni projeler / fikirler / çözümler üretmelerini ve bu doğrultuda bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın desteğiyle Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ve İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi ortaklığı ile e-Devlet Yenilikçi Proje Yarışması düzenlenmektedir.

Başarılı bulunan projelere Altın (1 adet), Gümüş (3 adet), Bronz madalya (5 adet) ve ayrıca 5 kategoride (En İyi Web Projesi, En İyi Mobil Projesi, En İyi Sosyal Medya Projesi, En İyi Engelsiz Proje ve En İyi Sunum Başarı) Başarı ödülleri ile çeşitli para ödülleri dağıtılacak olan yarışmaya başvurmak isteyen adayların Online Başvuru Formu ve Proje Önerisi Dokümanını doldurup, 31 Aralık 2013 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru dokümanlarına ve detaylı bilgilere http://yarisma.turkiye.gov.tr internet adresinden ulaşılabilir.edk_yarisma

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://cse.yeditepe.edu.tr/duyurular-ve-haberler/2013/e-devlet-yenilikci-proje-yarismasi-2014/